PREKYBA METALO APDIRBIMO STAKLIŲ ĮRANKIAIS IR PRIEDAIS

UAB „SCG” – metalo apdirbimo įrengimų, jų priedų bei atsarginių dalių tiekėja.

Šios elektroninė parduotuvės tikslas pasiūlyti įrankius ir priedus reikalingus metalo apdirbimo dirbtuvėse. Siūlysime tik kruopščiai atrinktas ir kokybiškas prekes. Esame įsipareigoję atlikti siūlomas paslaugas profesionaliai ir sąžiningai.

Tikime, kad šis požiūris yra naudingas visoms pusėms – mūsų klientams, tiekėjams ir mūsų komandai.

UAB „SCG” yra šeimos verslas. Kiekvienas esame pilnai atsidavę darbui ir motyvuoti klientų poreikių tenkinimu bei gaunama grąža.
Vienas iš didžiausių įmonės privalumų, tai operatyvus sprendimų priėmimas ir individualus komunikavimas.

Nuo 2003-ųjų metų, kai buvo įkurta įmonė, toks požiūris į darbą padėjo užmegzti tvirtus ir abipusiai pelningus santykius su parteriais.

Daugiau nei dešimtmetį specializavęsi naudotų metalo apdirbimo staklių prekyboje ir matydami vis didėjantį naujų įrengimų poreikį, esame pasirengę padėti Jūsų verslui siūlydami aukščiausios kokybės naujas metalo apdirbimo stakles, įrankius ir priedus.

Suprasdami, kad eksploatuojami įrengimai atlieka kertinę funkciją gamybinėje įmonėje, tikime, kad UAB „SCG” tiekiamos staklės, įrankiai ir priedai joms, padės užtikrinti nenutrūkstamą gamybos procesą, o mes tapsime patikimi Jūsų partneriai.

MŪSŲ KLIENTAI

Mūsų klientų ratas apima nuo smulkių įmonių iki tarptautinių gamybos kompanijų, kurios veiklą vykdo Pabaltijo regione.

Taip pat bendradarbiaujame su švietimo bei mokslo ir kitomis valstybei pavaldžiomis įstaigomis, kurių darbo pobūdis susijęs su metalo apdirbamąja pramone.