Greitaeigės pirštinės frezos AHFMC-SD.. 09T3

Nuo: 138,00 

Plokštelės: SD.. 09T3;
Diametras, mm 25 – 32;

Teirautis dėl prekės:
info@scgstakles.lt +370 618 15925
Pristatymo terminai:

Jeigu prekė yra sandėlyje - 2-4 d.d.
Jeigu prekės nėra sandėlyje - 4-7 d.d.

Teirautis dėl prekės:
info@scgstakles.lt +370 618 15925
Prekės kodas Maks. pjovimo diametras DCX Plokštelės tipas Plokštelių suderinamumas Pjovimo gylis APMX Atyvių plokštelių kiekis ZEFP Montuojamas diamtras DCON Įrankio aukštis LF Aušinimas
AHFMC-SD09T3-D25-C25-L150-Z02 25 SD.. 09T3 ZCC 1.4 2 25 150 NĖRA
AHFMC-SD09T3-D25-W25-L150-Z02 25 SD.. 09T3 ZCC 1.4 2 25 150 NĖRA
AHFMC-SD09T3-D32-C32-L150-Z03 32 SD.. 09T3 ZCC 1.4 3 32 150 NĖRA
AHFMC-SD09T3-D32-W32-L150-Z03 32 SD.. 09T3 ZCC 1.4 3 32 150 NĖRA

S-SISTEMA – plokštelės tvirtinimas per skylę varžtu. 

Greitaeigės frezos yra pjovimo įrankiai, skirti didelio efektyvumo apdirbimo operacijoms, ypač grublėtam ir pusapdailiniam darbui. Jie naudojami frezavimo procesuose, siekiant greitai ir efektyviai pašalinti medžiagą, todėl galima greičiau pašalinti metalą ir sumažinti ciklo laiką. Šie įrankiai ypač populiarūs tokiose pramonės šakose kaip aviacija, automobiliai, liejimo formų ir štampų gamyba bei bendroji inžinerija.

 

Pagrindinės greitaeigių frezų savybės:

-Didelis pastūmos greitis: tai reiškia, kad frezavimo įrankis greitai juda per medžiagą, todėl medžiaga pašalinama greičiau.

-Mažos radialinės pjovimo jėgos: tai sumažina vibraciją ir užtikrina stabilesnį apdirbimą. Ši charakteristika yra labai svarbi norint pasiekti greitą ir didelio efektyvumo apdirbimą išlaikant tikslumą.

-Kelios pjovimo plokštelės: greitaeigėse frezose dažnai naudojamos kelios pjovimo plokštelės, paprastai montuojamos skirtingais kampais arba skirtingomis jų padėtimis. Ši konstrukcija maksimaliai padidina efektyvių pjovimo briaunų, naudojamų apdirbimo procese, skaičių ir dar labiau padidina medžiagos pašalinimo greitį.

-Didelis tvirtumas: šie įrankiai paprastai yra suprojektuoti su tvirta ir standžia struktūra, kad atlaikytų dideles pjovimo jėgas ir išlaikytų tikslumą agresyvių apdirbimo operacijų metu.

-Tinka įviarioms medžiagoms: greitaeigiai frezavimo įrankiai gali apdirbti sunkiai frezuojamas medžiagas, tokias kaip grūdintas plienas, nerūdijantis plienas. Jų konstrukcija padeda išsklaidyti apdirbimo metu susidariusią šilumą, pagerindama įrankio tarnavimo laiką ir našumą.

 

Greitaeigių frezavimo įrankių pranašumai:

-Padidėjęs produktyvumas;
-Pailgintas įrankio tarnavimo laikas;
-Sumažinta saklių apkrovas;

Pirštinės ir galinės frezos yra dviejų tipų frezavimo įrankiai, naudojami skirtingiems tikslams apdirbimo operacijose. Štai pagrindiniai jų skirtumai:

Funkcijos:
– Pirštinės frezos: šios frezos daugiausia naudojamos frezavimui ir kontūrų formavimui. Jos gali pjauti visomis kryptimis (ašiniu, radialiai ir šonu) ir dažnai naudojamos gaminant tokias detales, kuriose yra grioveliai, kišenės ir ruošinio profiliai.
– Galinės frezos: šios freza yra skirtos specialiai paviršių apdirbimo operacijoms. Jos pirmiausia naudojamos plokščiam ruošinio paviršiui sukurti, pašalinant medžiagą nuo ruošinio paviršiaus. Skirtingai nuo pirštinių frezų, galinės frezos nėra tinkamos frezuoti ruošinio kraštą arba periferiją.

Pjovimo geometrija:
– Pirštinės frezos: frezos turi pjovimo briaunas antgaliuose ir šonuose. Ši konstrukcija leidžia įrankiams atlikti įvairias frezavimo operacijas, įskaitant gilinimą ir šoninį frezavimą.
– Galinės frezos: šios frezos turi pjovimo briaunas įrankio periferijoje, paprastai apskritime. Šios frezos yra optimizuotos dideliems plokštiems paviršiams apdirbti vienu praėjimu.

Pjovimo kryptis:
– Pirštinės frezos: šios frezos naudojamos frezzavimui keliomis kryptimis, todėl galima atlikti įvairias apdirbimo operacijas.
– Galinės frezos: šios frezos pirmiausia naudojamos apdirbant radialine kryptimi, lygiagrečiai įrankio sukimosi ašiai ir pašalina medžiagą nuo ruošinio paviršiaus.

Ruošinio suderinamumas:
Pirštinės frezos: šios frezos puikiai tinka sudėtingų formų ir kontūrų apdirbimui.
Galinės frezos: šios frezos geriausiai tinka didelių plokščių paviršių apdirbimui.

Apibendrinant galima teigti, kad pagrindinis skirtumas tarp galinių ir pirštinių frezų yra jų pjovimo geometrija ir paskirtis. Pirštinės frezos yra universalios ir naudojamos įvairioms frezavimo užduotims atlikti, o galinės frezos yra specializuoti įrankiai, sukurti specialiai didelių plokščių paviršių apdirbimui.

Didesnis frezavimo įrankio plokštelių skaičius, suteikia keletą privalumų:

– Didesnis medžiagos pašalinimo greitis: kai frezavimo procese dalyvauja daugiau pjovimo dantų, besisukantis freza gali pašalinti apdirbamą medžiagą greičiau. Tai padidina našumą ir sumažina apdirbimo laiką.

– Padidintas paviršiaus glotnumas: padidėjęs pjovimo dantų skaičius tolygiau paskirsto pjovimo jėgą visame ruošinyje, todėl paviršiaus apdirbimas yra tolygesnis. Kiekvienas dantis apkraunamas mažiau, todėl sumažėja vibracijos žymių ant ruošinio.

–  Ilgesnis įrankio tarnavimo laikas: kai pjovimo operacijoje dalyvauja daugiau frezavimo dantų, kiekvienas dantis apkraunamas mažiau. Tai sumažina kiekvieno danties nusidėvėjimą, todėl pailgėja įrankio tarnavimo laikas ir sumažėja įrankių sąnaudos.

– Sumažėjusios pjovimo jėgos: esant daugiau pjovimo plokštelių, pjovimo jėgos pasiskirsto tolygiau. Tai sumažina dantukų apkrovimą ir, attinkamai, mažėja įrankio lūžimo ar deformacijos rizika.

– Paprastėja drožlių pašalinimas: naudojant daugiau frezavimo dantų, mažėja drožlių apkrova vienam dantukui, todėl drožlės yra mažesnės. Tai efektyvina drožlių pašalinimą, mažina  drožlių užsikimšimo tikimybę ir gerina apdirbimo kokybę.

– Padidėjęs stabilumas: Padidėjęs pjovimo dantų skaičius užtikrina geresnį galinės frezos stabilumą ir tvirtumą. Tai padeda išlaikyti tikslius pjovimo parametrus.

Svarbu pažymėti, kad frezos su daugiau dantukų privalumai gali skirtis priklausomai nuo konkrečios apdirbimo operacijos, ruošinio medžiagos, frezavimo sąlygų ir frezavimo įrankio konstrukcijos bei kokybės.

Prekės ženklas

AKKO tools

Užklausos forma