Pirštinės frezos AEM90L-WNHU 0604..

Nuo: 155,00  su PVM

Plokštelės: WNHU 0604..;
Diametras, mm 20 – 40;
Briaunos kampas: 90°

Teirautis dėl prekės:
info@staklems.lt +370 618 15925
Pristatymo terminai:

Jeigu prekė yra sandėlyje - 2-4 d.d.
Jeigu prekės nėra sandėlyje - 4-7 d.d.

Teirautis dėl prekės:
info@scgstakles.lt +370 618 15925
Aprašymas
Prekės kodas Pjovimo briaunos kampas Maks. pjovimo diametras DCX Plokštelės tipas Plokštelių suderinamumas Pjovimo gylis APMX Atyvių plokštelių kiekis ZEFP Montuojamas diamtras DCON Įrankio aukštis LF Aušinimas
AEM90L-WN0604Z-D25-C25-L200-Z02-H 90° 25 WNHU 0604.. ZCC 5.7 2 25 200 YRA
AEM90-WN0604Z-D25-W25-L150-Z02-H 90° 25 WNHU 0604.. ZCC 5.7 2 25 150 YRA
AEM90-WN0604Z-D32-W32-L150-Z03-H 90° 32 WNHU 0604.. ZCC 5.7 3 32 150 YRA
AEM90-WN0604Z-D40-W32-L150-Z04-H 90° 40 WNHU 0604.. ZCC 5.7 4 32 150 YRA

S-SISTEMA – plokštelės tvirtinimas per skylę varžtu. 
Pirštinės ir galinės frezos yra dviejų tipų frezavimo įrankiai, naudojami skirtingiems tikslams apdirbimo operacijose. Štai pagrindiniai jų skirtumai:

Funkcijos:
– Pirštinės frezos: šios frezos daugiausia naudojamos frezavimui ir kontūrų formavimui. Jos gali pjauti visomis kryptimis (ašiniu, radialiai ir šonu) ir dažnai naudojamos gaminant tokias detales, kuriose yra grioveliai, kišenės ir ruošinio profiliai.
– Galinės frezos: šios freza yra skirtos specialiai paviršių apdirbimo operacijoms. Jos pirmiausia naudojamos plokščiam ruošinio paviršiui sukurti, pašalinant medžiagą nuo ruošinio paviršiaus. Skirtingai nuo pirštinių frezų, galinės frezos nėra tinkamos frezuoti ruošinio kraštą arba periferiją.

Pjovimo geometrija:
– Pirštinės frezos: frezos turi pjovimo briaunas antgaliuose ir šonuose. Ši konstrukcija leidžia įrankiams atlikti įvairias frezavimo operacijas, įskaitant gilinimą ir šoninį frezavimą.
– Galinės frezos: šios frezos turi pjovimo briaunas įrankio periferijoje, paprastai apskritime. Šios frezos yra optimizuotos dideliems plokštiems paviršiams apdirbti vienu praėjimu.

Pjovimo kryptis:
– Pirštinės frezos: šios frezos naudojamos frezzavimui keliomis kryptimis, todėl galima atlikti įvairias apdirbimo operacijas.
– Galinės frezos: šios frezos pirmiausia naudojamos apdirbant radialine kryptimi, lygiagrečiai įrankio sukimosi ašiai ir pašalina medžiagą nuo ruošinio paviršiaus.

Ruošinio suderinamumas:
Pirštinės frezos: šios frezos puikiai tinka sudėtingų formų ir kontūrų apdirbimui.
Galinės frezos: šios frezos geriausiai tinka didelių plokščių paviršių apdirbimui.

Apibendrinant galima teigti, kad pagrindinis skirtumas tarp galinių ir pirštinių frezų yra jų pjovimo geometrija ir paskirtis. Pirštinės frezos yra universalios ir naudojamos įvairioms frezavimo užduotims atlikti, o galinės frezos yra specializuoti įrankiai, sukurti specialiai didelių plokščių paviršių apdirbimui.

Didesnis frezavimo įrankio plokštelių skaičius, suteikia keletą privalumų:

– Didesnis medžiagos pašalinimo greitis: kai frezavimo procese dalyvauja daugiau pjovimo dantų, besisukantis freza gali pašalinti apdirbamą medžiagą greičiau. Tai padidina našumą ir sumažina apdirbimo laiką.

– Padidintas paviršiaus glotnumas: padidėjęs pjovimo dantų skaičius tolygiau paskirsto pjovimo jėgą visame ruošinyje, todėl paviršiaus apdirbimas yra tolygesnis. Kiekvienas dantis apkraunamas mažiau, todėl sumažėja vibracijos žymių ant ruošinio.

–  Ilgesnis įrankio tarnavimo laikas: kai pjovimo operacijoje dalyvauja daugiau frezavimo dantų, kiekvienas dantis apkraunamas mažiau. Tai sumažina kiekvieno danties nusidėvėjimą, todėl pailgėja įrankio tarnavimo laikas ir sumažėja įrankių sąnaudos.

– Sumažėjusios pjovimo jėgos: esant daugiau pjovimo plokštelių, pjovimo jėgos pasiskirsto tolygiau. Tai sumažina dantukų apkrovimą ir, attinkamai, mažėja įrankio lūžimo ar deformacijos rizika.

– Paprastėja drožlių pašalinimas: naudojant daugiau frezavimo dantų, mažėja drožlių apkrova vienam dantukui, todėl drožlės yra mažesnės. Tai efektyvina drožlių pašalinimą, mažina  drožlių užsikimšimo tikimybę ir gerina apdirbimo kokybę.

– Padidėjęs stabilumas: Padidėjęs pjovimo dantų skaičius užtikrina geresnį galinės frezos stabilumą ir tvirtumą. Tai padeda išlaikyti tikslius pjovimo parametrus.

Svarbu pažymėti, kad frezos su daugiau dantukų privalumai gali skirtis priklausomai nuo konkrečios apdirbimo operacijos, ruošinio medžiagos, frezavimo sąlygų ir frezavimo įrankio konstrukcijos bei kokybės.

 

Galinių frezų kampas, paprastai žinomas kaip pjovimo briunos kampas arba artėjimo prie ruošinio kampas, reiškia kampą tarp įrankio pjovimo briaunos ir linijos, statmenos ruošinio paviršiui. Galinės frezos kampas gali įtakoti kelis apdirbimo proceso aspektus:

– Pjovimo jėgos: galinės frezos kapmas turi įtakos įrankį veikiančių pjovimo jėgų dydžiui ir krypčiai. Reguliuodami briaunos kampą galite valdyti šių jėgų pasiskirstymą ir intensyvumą. Didesnis briaunos kampas gali sukelti didesnes ašines jėgas, o mažesnis kampas gali sumažinti ašines jėgas ir tolygiau paskirstyti pjovimo jėgas.

– Drožlių susidarymas ir pašalinimas: briaunos kampas turi įtakos drožlių formavimui ir pašalinimui frezavimo metu. Dėl didesnio briaunos kampo gali susidaryti plonesnės, labiau susisukusios drožlės, kurias, paprastai, lengviau pašalinti iš pjovimo zonos. Ir atvirkščiai, dėl mažesnio kampo gali susidaryti storesnės drožlės, kurias gali būti sunkiau pašalinti iš pjovimo vietos.

– Paviršiaus apdirbimas: kampas gali paveikti ruošinio paviršiaus apdirbimą. Esant didesniam briaunos kampui paviršiaus apdaila yra lygesnė. O mažesnis briaunos kampas gali įtakoti didesnius įrėžimus, todėl paviršiaus apdaila bus šiurkštesnė.

– Įrankio tarnavimo laikas: briaunos kampas gali turėti įtakos frezos tarnavimo laikui. Mažesnis kampas tolygiau paskirsto pjovimo apkrovą tarp pjovimo briaunų, todėl sumažėja atskirų dantų nusidėvėjimas ir gali pailgėti įrankio tarnavimo laikas. Ir atvirkščiai, didesnis briaunos kampas gali sutelkti pjovimo jėgas į mažiau dantų, padidindamas tų konkrečių dantų nusidėvėjimą.

Svarbu atsižvelgti į konkrečias apdirbimo sąlygas, ruošinio medžiagą, įrankio geometriją ir kitus veiksnius, kai pasirenkamas frezos briaunos kampas. Optimalus kampas gali skirtis priklausomai nuo konkrečios paskirties ir norimų apdirbimo rezultatų.

Brand

AKKO tools

Užklausos forma